WORKSHOPS_LP_1440x360

KREATYWNE WARSZTATY Z TWORZENIA KOLAŻU ABSTRAKCYJNEGO

PROWADZI: BEATA ŚLIWIŃSKA AKA BARRAKUZ
KIEDY: SOBOTA 03.09.2022, GODZ. 10:00-14:00
GDZIE: WARSZAWA - CIC WARSAW, CHMIELNA 73, SALA GARAGE
WPISOWE: 350 PLN

beata-sliwinska-Barrakuz-wywiad-8

Dobrze, to o co to zamieszanie.

Jedna z bardziej rozpoznawalnych i wielokrotnie nagradzanych projektantek wizualnych przeprowadzi warsztat z tworzenia kolażu abstrakcyjnego. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania historii kolażu i jego roli w sztuce nowoczesnej, pracy nad indywidualnym projektem, a także na omówienie swojego portfolio z Beatą.

Na warsztacie #barrakuzworkshop

10:00-11:00 - Trochę teorii

Wprowadzenie do historii kolażu, porównanie prac różnych twórców międzynarodowych, analiza projektów współczesnych w oparciu o techniki kolażu.

11:00-13:00 - Robimy kolaże

Praca nad własnym kolażem przy wsparciu Beaty, która przybliży hasło kompozycji i pokaże, jak umieszczać elementy na podkładzie tak, aby stanowiły spójną całość.

13:00-14:00 - Omówienie

Wspólnie obejrzymy wykonane przez Was prace, a dla chętnych indywidualne omówienie pracy z Beatą i umieszczenie projektu w przestrzeni cyfrowej.


A co będziesz z tego mieć?

  • ukręcisz swoją własną pracę pod okiem projektantki

  • nie będą ci już obce zasady kompozycji w realizacji projektu odręcznego

  • oczywiście też dowiesz się czym jest kolaż i jak jest wykorzystywany we współczesnej twórczości artystycznej i komercyjnej

  • pobudzisz swoją kreatywność!

Warsztat jest dla ciebie zarówno, jeśli chcesz po prostu poznać nowe rzeczy, jesteś w trakci lub po ASP i chcesz poszerzyć swój warsztat, czy też zaczynasz ścieżkę profesjonalnego twórcy. Po zakończeniu warsztatu będziesz mieć możliwość omówienia swojego portfolio prac z Beatą.

buźka

ZABIERZ SWÓJ KOLAŻ DO DOMU, OPRAW I POWIEŚ NA ŚCIANIE

Każdy uczestnik zabiera swoją pracę do domu. Wszystkie podkłady pod projekt będą przygotowane przez Beatę, podstemplowane suchym stemplem i podpisane. Kto by nie chciał.

OMÓW SWOJE PORTFOLIO

Jeśli planujesz rozwijać karierę twórczą, po warsztatach będziesz mieć unikalną możliwość skonsultowania swojego portfolio. Beata ma duże doświadczenie w pracy z rozmaitymi klientami.

BEATA ŚLIWIŃSKA "BARRAKUZ" 

Multidyscyplinarna projektantka wizualna oraz kreatywna, z wykształcenia inżynier architekt. Mieszka i tworzy w Warszawie. Pracuje w nurcie modyfikacji graficznych i kolażu. Jest autorką projektów związanych z kulturą masową, reklamą jak i projektami niekomercyjnymi. W dorobku Beaty znajdziemy postprodukcje graficzne sesji edytorialowych, projekty okładek płyt muzycznych, okładek książek, ilustracji, oprawy graficznej wydarzeń kulturalnych, koncertów, a także identyfikacji wizualnych. Wspiera akcje charytatywne, przekazując środki ze sprzedaży prac na ważne dla siebie inicjatywy.

Współpracowała m.in. z brandami komercyjnymi jak Adidas, Spotify, Facebook, Netflix, Dr Irena Eris, Reserved, Audioriver Festival, Estrada Poznańska, CCC, Tylko, Durex, Puro Hotels, NOTI, Skoda Polska, Orska, Levi’s i in. Projektowała oprawy graficzne dla Teatru Syrena, Festiwalu Filmowego Ale Kino!, współpracuje z Muzeum Polin. Współtworzyła także wnętrza Polskiego Pawilonu na EXPO 2020 w Dubaju.

bea
logo_salonmarketingowy

Organizatorem warsztatów jest warszawska agencja projektowa Salon Marketingowy.
Masz pytania?