Budowanie społeczności

Pomagamy budować społeczność wokół marki lub produktu i pokazujemy, jak zdobyć finansowanie poprzez crowdfunding społecznościowy.

CROWDFUNDING

Pomagamy startupom w zdobyciu dofinansowania na rozpoczęcie oraz rozwój swojej działalności poprzez platformy finansowania społecznościowego. Przygotowujemy strategie, jak również prowadzimy kampanie promocyjne dla firm, które w ten sposób zamierzają zdobyć finansowanie. Pokazujemy, jak wykorzystać siłę społeczności do promocji swojego biznesu. Uważamy, że to najlepszy sposób, aby budować listę zamówień oraz zweryfikować swój pomysł jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek.

KAMPANIE W SOCIAL-MEDIACH

Budujemy wartościową widownię, wykorzystujac do tego siłę mediów społecznościowych. Prowadzimy przyciągające kampanie z influencerami, youtuberami i blogerami. Działamy również reklamowo – dobieramy odpowiednio grupy docelowe, miejsca targetowania i czas kampanii. Pracujemy na opracowanym planie, stale weryfikując efekty.

SPOTKANIA I KONKURSY

Aby aktywizować społeczność, warto realizować cykliczne spotkania ze swoimi sympatykami i angażować ich w życie firmy. Pomagamy w organizacji spotkań i zapraszamy na nie zainteresowanych. Organizujemy konkursy oraz programy aktywizujące klientów.

Zobacz inne obszary naszej oferty

® Copyright 2024 by Salon Marketingowy.