Witamy w Salonie!
Jesteśmy butikową agencją marketingu i zarządzania projektami.

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów. Przygotowujemy strategie i wdrażamy plany marketingowe. Prowadzimy kampanie zarówno na rynko polskim, jak i za granicą. Często powierzane nam jest całościowe prowadzenie startupów, portali lub projektów budowania społeczności. Większość naszych współprac ma charakter długofalowy, choć realizujemy również pojedyncze kampanie. 

Butikowa agencja?
Zobacz, co to oznacza

Kameralny charakter

icons8-sprint-iteration-100

Jesteśmy małą firmą i w tym tkwi nasza siła. Mamy zawężoną liczbę klientów, aby każdy projekt i kampanię prowadzić na najwyższym poziomie. Zawsze będziemy traktować Twój projekt priorytetowo.

Indywidualne podejście

icons8-connect-100

Utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami, wspólnie wypracowując optymalny plan działań. Przygotowujemy strategie, dostosowując je do konkretnych celów, potrzeb i budżetu firmy.

Wysoki standard

icons8-handle-with-care-100

W Salonie stawiamy na znajomość branży, produktów i usług naszych klientów, dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Uwzględniamy detale, specyfikę rynku, sezonowość.

Dostęp do specjalistów

icons8-security-user-female-100

Każdy klient ma przypisanego project managera i posiada dostęp do specjalistów Salonu. Przyspiesza to procesy decyzyjne, usprawnia komunikację i buduje wzajemne zaufanie.

Firma została założona w lutym 2018 roku przez Agatę Kostecką-Prorok i Kamilę Dziwirek, które poznały się pracując w dziale marketingu jednego z wiodących polskich producentów systemów ERP.

The company was founded in February 2018 by Agata Kostecka-Prorok and Kamila Dziwirek, who worked in the marketing department of one of Poland’s leading ERP system manufacturers. 

Obie zdobyły bogate doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i w agencjach marketingowych, co pozwala im patrzeć na wyzwania zarządcze z każdej perspektywy. Dzięki temu przygotowują strategie marketingowe przynoszące realne korzyści. Wieloletnia praca w branżach IT, nowych technologii i startupów, skupiona na pozyskiwaniu leadów sprzedażowych i budowaniu społeczności, przyczyniła się do zdobycia unikalnej wiedzy, którą obecnie dzielą się z innymi firmami.

f5723ed9-7e37-4878-a998-3c8a442c6a9f

Współpracując z nami otrzymujesz nie tylko realizację projektu, ale także wiedzę biznesową, zarządzanie zespołem i budżetem.

Zespół ekspertów

Specjalizujemy się w działaniach wspierających sprzedaż i budowanie społeczności. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w ścisłej współpracy na rynkach międzynarodowych. Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby wdrożyć najlepszą możliwą strategię.

Świeże podejście

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zaczynając od warsztatu produktowego w celu analizy potencjału. Na podstawie kluczowych wniosków przygotowujemy i wdrażamy całoroczne strategie, a także pojedyncze działania.

Prawdziwe partnerstwo

Łączymy podejście biznesowe z ludzkim. Regularnie spotykamy się z Twoim zespołem, omawiamy wyniki, wyznaczamy cele i dokonujemy niezbędnych korekt. Z łatwością i skutecznie komunikujemy się w zespołach wirtualnych.

Promujemy pozytywny marketing, odpowiedzialnie wykorzystując narzędzia marketingowe.

We promote positive marketing responsibly using marketing tools.

mniej outdoorowych reklam   •   mniej wydruków i gadżetów   •   stop marketingowi szemranemu   •   ograniczanie śladu węglowego   •  diversity and inclusion

Potrzebujesz strategii marketingowej?
Przygotujemy
indywidualną ofertę.

Możemy dostarczyć dostosowaną strategię i plan marketingowy do realizacji wewnętrznej lub do wdrożenia z nami. W ramach współpracy abonamentowej możemy działać w zakresie komunikacji, mediów społecznościowych, eventów, tworzenia treści, budowania stron internetowych i landing page oraz innych. 

Skontaktuj się z nami

42e390f8-e393-447b-b6bf-32079c83066f

Agata Kostecka-Prorok

creative director, owner

Tworzy strategie marketingowe, które kształtują przyszłość firm i produktów, ale również stanowią istotny czynnik napędzający rozwój zarówno samej firmy, jak i społeczności, z którą jest ściśle związana. 

c36cee23-6c74-44a7-80ac-b578cd61240b

Kamila Dziwirek

development director, owner

Specjalizuje się w organizacji ludzi i procesów. Wspiera rozwój firm budując marketing od podstaw oraz angażuje się w tworzenie społecznej i środowiskowej odpowiedzialności w biznesie.

® Copyright 2024 by Salon Marketingowy.