Poznaj nas

Salon Marketingowy Sp. z o.o. to agencja marketingowo-projektowa 
z Warszawy, specjalizująca się w projektach z obszaru IT i nowych technologii. 

Firmę założyły w lutym 2018 r. Agata Kostecka-Prorok i Kamila Dziwirek, które poznały się, pracując w dziale marketingu jednego z czołowych producentów systemów ERP w Polsce. Tam prowadziły działania w oparciu o sieć partnerską 250 firm IT oraz stworzyły jeden z większych polskich portali dla księgowych. Obie zdobywały doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i w agencjach marketingowych, co pozwala im spojrzeć na wyzwania stojące przed managerami z obu perspektyw i przygotowywać strategie marketingowe przynoszące realne korzyści. Wieloletnia praca ukierunkowana na pozyskanie leadów sprzedażowych przyczyniła się do zdobycia unikalnej wiedzy, którą teraz dzielą się z innymi firmami. 

Zapraszamy do współpracy!

onas

WSPIERAMY
- CIEKAWE INICJATYWY - 
WSPÓŁPRACUJEMY ZE STARTUPAMI

  Nasze doświadczenie w pracy z dużymi firmami chcemy przekazać dalej. Prowadzimy projekty wspierające rozwój startupów na wczesnym etapie rozwoju, pomagamy im w zdobyciu inwestorów i finansowania na realizację innowacyjnych rozwiązań.

CROWDFUNDING

Pomagamy startupom w zdobyciu dofinansowania na rozpoczęcie oraz rozwój swojej działalności poprzez platformy finansowania społecznościowego. Przygotowujemy strategie, jak również prowadzimy kampanie promocyjne dla firm, które w ten sposób zamierzają zdobyć finansowanie. Pokazujemy, jak siłę społeczności oraz crowdfunding wykorzystać do promocji swojego biznesu. To najlepszy sposób, aby budować listę zamówień oraz zweryfikować swój pomysł jeszcze przed wprowadzeniem go na rynek.

ZDOBYWANIE INWESTORÓW

Wstępnie weryfikujemy pomysł na biznes. Pomagamy w określeniu podstawowych wartości przyszłej firmy. Przygotowujemy startupy do prezentacji swoich rozwiązań przed inwestorami. Podpowiadamy, jak rozmawiać z potencjalnymi osobami chcącymi zainwestować w Twój biznes oraz jak przygotować profesjonalne elevator pitch.

PROPAGUJEMY POZYTYWNY MARKETING,

ODPOWIEDZIALNIE WYKORZYSTUJĄC NARZĘDZIA MARKETINGOWE.

Osobiście angażujemy się w każdy projekt

KML

Kamila Dziwirek

development director, owner

Specjalizuje się w projektach webowych i organizacji procesów w firmach. Z zamysłem używa brandingu,  storytellingu oraz marketing automation do promowania marek. Rozwija projekty społecznego zaangażowania.

AGA

Agata Kostecka-Prorok

creative director, owner

Tworzy strategie, wyznaczając przyszłość firm i produktów IT przy użyciu komunikacji. Zajmuje się crowdfundingiem oraz budowaniem innowacyjnych społeczności. Miłośniczka słowa, zwłaszcza tego dobrego. 

Zbudowane z dbałością. ® Copyright 2022 by Salon Marketingowy.