Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Funkcjonujemy już niemal dwa lata i musimy przyznać, że świat marketingu i realizacji projektów pochłonął nas do tego stopnia, że nie starczało czasu na rozbudowanie własnej strony internetowej. Ale wreszcie jest! Strona odzwierciedla kompetencje i ducha naszej agencji. Projekt i programowanie zostały zrealizowane siłami Salonu Marketingowego.

Architektura informacji

Koncentrujemy treści wokół story o tym, kim są założycielki Salonu i skąd wywodzą się nasze doświadczenia. Stawiamy na zwięzłe, eksperckie publikacje na blogu, które firmowane są nazwiskami osób z naszego zespołu.

Naszą ofertę podzieliliśmy na cztery bloki tematyczne w odrębnych zakładkach

1. Działania marketingowe, w których przedstawiamy zestaw klasycznych obszarów marketingu, realizowanych w ramach kompleksowych strategii lub pojedynczo, ale patrząc na projekt z perspektywy sukcesu firmy.
2. Prowadzenie projektów, gdzie pokazujemy, że można nam powierzyć zadania nie tylko z obszaru marketingu, ale i całościową obsługę biznesów.
3. Budowanie społeczności, w której opisujemy nasze umiejętności w budowaniu społeczności wokół marki czy produktu i zdobywaniu finansowania poprzez crowdfunding.
4. Warsztaty i szkolenia to zakładka, gdzie prezentujemy wysokiej klasy szkolenia, realizowane przez nas oraz przez naszych współpracowników, przydatne dla nowoczesnych firm, korporacji czy zespołów agencji reklamowych.

Oprawa graficzna

Zależało nam na przejrzystym i nowoczesnym efekcie. Użyliśmy wyraźnej palety barw, przeciwnie do obecnie obowiązujących pastelowych trendów. W doborze kolorów inspirowaliśmy się brandingiem jednorazowych aparatów fotograficznych vintage. Na stronie wplecione są akcenty retro oraz motywy roślinne i zwierzęce.

Technologia

Zastosowaliśmy technologię, która pozwala na dowolną rozbudowę strony z poziomu CMS, tworzenie podstron i landing page'y. Witryna jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, gdyż większość odwiedzających naszą stronę robi to z poziomu smartfonów.

Zatem. Perły na szyję i pióropusze w dłoń. Zapraszamy na wycieczkę po naszej stronie internetowej. Aby przejść na stronę główną, kliknij tutaj.


W lata 20. wkraczamy nie tylko z nową stroną internetową, ale także z wieloma pomysłami i projektami, których realizacji nie możemy się doczekać. Pozostajemy w kontakcie!