Warsztaty i szkolenia

W Salonie stawiamy na podnoszenie kompetencji. Organizujemy spotkania dla firm, które edukują pracowników oraz integrują zespoły.

Agata Kostecka-Prorok
& Kamila Dziwirek

Marketing Managers

WSPARCIE SPRZEDAŻY, EFEKTYWNA PRACA Z LEADAMI

Specjalistki od komunikacji i działań wspierających sprzedaż. Skutecznie realizują kampanie lead generation dla firm z sektora IT, jak również współtworzą działy wsparcia sprzedaży. Prowadzą szkolenia dla zespołów marketingowych z efektywnej pracy z leadami. Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się, jak generować leady wysokiej jakości i jak je klasyfikować oraz jak „podgrzać” zdobyte kontakty, tak aby przekształcić je w hot lead gotowe do sprzedaży.

Iga Machalewska

Training Manager, Intercultural Trainer

PRACA W ZESPOŁACH WIRTUALNYCH I MIĘDZYNARODOWYCH

Ekspertka w dziedzinie komunikacji międzykulturowej, psycholożka i trenerka biznesu. Prowadzi warsztaty dla osób zarządzających bądź pracujących w zespołach wirtualnych oraz zróżnicowanych kulturowo. Podczas jej szkoleń uczestnicy zyskują wiedzę i praktyczne umiejętności dzięki którym sprawniej pracują w wirtualnych zespołach, efektywnie komunikują się ze współpracownikami, potrafią nawiązywać relacje i budować zaufanie kolegów z różnych stron świata.

Beata "Barrakuz" Śliwińska

Visual Designer

WARSZTATY GRAFICZNE,
Z ESTETYKI

Jest autorką sesji edytorialowych i modowych, okładek płyt muzycznych, okładek książek, ilustracji, opraw graficznych wydarzeń kulturalnych, koncertów, a także identyfikacji wizualnych. Prowadzi warsztaty graficzne dla zespołów agencji reklamowych oraz pracowników korporacji. Podczas warsztatów zespół będzie miał okazję poznać pionierów sztuki kolażu, własnoręcznie przygotować pracę w tej technice oraz poprawić swoje wyczucie estetyki. 

Piotr Fijałkowski

Head of UX

PROJEKTOWANIE UŻYTECZNYCH PRODUKTÓW

Praktyk projektowania produktów. Ma doświadczenie w przeprowadzaniu badań użytkowników, testowaniu, modelowaniu i tworzeniu personalizacji. Pracuje ze startupami, korporacjami oraz instytucjami ubezpieczeniowymi i bankowymi. Prowadzi warsztaty z UX Design i Whiteboard Challenge. Szkolenie daje podstawy do rozpoczęcia swojej przygody z projektowaniem produktów.

Zobacz inne obszary naszej oferty

® Copyright 2024 by Salon Marketingowy.