Witaj w Salonie

Jesteśmy agencją marketingowo-projektową specjalizującą się w projektach z obszaru IT, innowacji oraz marketingu miejsc.

Jesteśmy agencją marketingowo-projektową dla branży IT oraz nowych technologii

Naszą ideą jest praca nad projektami, dzięki którym przyczyniamy się do szerzenia innowacyjności w firmach, miastach, społecznościach. Popularyzujemy tematy trudne i techniczne w przystępny sposób. Naszą moc stanowi przygotowywanie strategii promocji marek, realne wsparcie sprzedaży oraz działania na rzecz budowania kreatywnych społeczności. 

6

W czym jesteśmy najlepsi

MARKETING
DLA FIRM

Prowadzimy marketing dla firm IT, nowych technologii, startupów. Przygotowujemy i realizujemy strategie całoroczne, jak również wspieramy firmy pojedynczymi działaniami. Specjalizujemy się w działaniach podnoszących zasięgi, wspierających zdobywanie leadów i sprzedaż.

1

PROWADZENIE PROJEKTÓW

Działamy pod brandem klienta. Bierzemy na siebie działania operacyjne, obsługę kontaktu z klientami, promocję, kwestie prawno-księgowe i raportujemy efekty naszych działań. Dzięki temu możesz rozwijać swój poboczny biznes, nie rezygnując z obecnej pracy lub innych form działalności. 

REKLAMOWANIE

Przygotowujemy i realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w Google Ads, Meta, LinkedIn. 

MARKETING MIEJSC

Pomagamy budować społeczności wokół marki czy idei. Tworzymy chętnie odwiedzane miejsca, prowadzimy warsztaty dla dzieci i młodzieży, organizujemy konferencje prasowe, konkursy czy hakatony.

WARSZTATY I SZKOLENIA

Dzielimy się naszą wiedzą. Oferujemy szkolenia marketingowe dla firm, a także prowadzone przez ekspertów warsztaty z zespołów wirtualnych, estetyki oraz UXD.

Mamy wypracowany model pracy, który wykracza poza standardowe ramy agencji marketingowych

Łączymy doświadczenie zdobyte po stronie klienta oraz agencji. Działamy jako zewnętrzny dział marketingu, biorąc odpowiedzialność za markę, budżet oraz wyniki. Pojedyncze działania realizujemy zawsze patrząc na całościowy efekt.

Działamy w zespołach wirtualnych, co jest przydatne zwłaszcza we współpracy z firmami międzynarodowymi, z oddziałami w wielu krajach. Współpracujemy z corporate marketingiem, uwzględniając lokalną specyfikę rynku. 

Przedstawiamy ofertę zbudowaną z bloków, które można łączyć w dowolne pakiety. Przygotowujemy strategie oraz plany marketingowe do realizacji z nami lub do samodzielnego wdrożenia.  Szkolimy również działy marketingu.

Szukasz pomocy w prowadzeniu kampanii Google Ads?

Jesteś w dobrym miejscu.

Szukasz pomocy w prowadzeniu kampanii Google Ads?

Jesteś w dobrym miejscu.

W Salonie po godzinach piszemy o tym, co ważne we współczesnym biznesie oraz o tym, co u nas słychać

Marketing w startupie – 5 pierwszych kroków by Kamila Dziwirek Jeżeli zdecydowałeś się na założenie swojego startupu, a nie dysponujesz dużym budżetem na jego promocję, pamiętaj o pięciu podstawowych krokach.
Butikowa agencja marketingowa by Agata Kostecka-Prorok Jesteśmy małą firmą i w tym nasza siła. Mamy ograniczoną liczbę klientów, tak aby prowadzić ich projekty na najwyższym poziomie.
Jak obniżyć CPA Jak obniżyć koszt konwersji w kampanii Google Ads? by Mikita Konan Zredukowanie kosztów w kampanii Google Ads jest kluczowym celem dla wielu firm. W tym artykule podzielimy się praktycznymi wskazówkami, które…

Porozmawiajmy!

Chcesz omówić swoje dotychczasowe działania lub masz nowy projekt do wykonania? Przygotuj z nami plan marketingowy. 

Salon Marketingowy Sp. z o.o.
Wspólna 59/34
00-687 Warszawa

☏  +48 667 707 766
✐ biuro@salonmarketingowy.pl

® Copyright 2023 by Salon Marketingowy.