W innowacyjnej przestrzeni coworkingowej CIC Warsaw organizujemy kreatywne warsztaty z tworzenia kolażu abstrakcyjnego z jedną z bardziej rozpoznawalnych i wielokrotnie nagradzanych projektantek wizualnych Beatą Śliwinśką BARRAKUZ. Zapisz się już teraz i dołącz do nas w sobotę 3 września.

Beata Śliwińska to multidyscyplinarna projektantka wizualna oraz kreatywna, z wykształcenia inżynier architekt. Pracuje w nurcie modyfikacji graficznych i kolażu i na tej technice opiera w większości swoją pracę. Jest autorką projektów związanych z kulturą masową, reklamą jak i projektami niekomercyjnymi. Tworzy i wystawia autorskie obrazy wykonane techniką kolażu analogowego. W Salonie Marketingowym współpracowaliśmy z Beatą przy niektórych projektach kreatywnych, jest ona też autorką salonowego logo.

Warsztaty będą składały się z zarówno części teoretycznej, podczas której Beata wprowadzi uczestników do historii kolażu oraz części praktycznej, zwieńczonej własnoręcznie wykonaną pracą pod okiem projektantki. Co więcej, dla chętnych będzie możliwość omówienia swojego portfolio prac z Beatą.

Z czym wyjdziesz z warsztatów?

  • z własnoręcznie wykonaną pracą pod okiem projektantki,
  • nową wiedzą o zasadach kompozycji w realizacji projektu odręcznego, historii kolażu i jego wykorzystaniu we współczesnej twórczości artystycznej i komercyjnej,
  • nowymi pokładami kreatywności!

Gdzie: CIC Warsaw, ul. Chmielna 73, piętro I (Sala Garage)
Kiedy: sobota 3.09.2022, godz. 10:00-14:00
Cena: 350 zł

Zapisy odbywają się przez stronę wydarzenia: tutaj

Masz pytania? Odezwij się do nas!