Witaj w Salonie!
Jesteśmy agencją butikową.

Skupiamy się na promocji naszych klientów, którzy są naszą najlepszą reklamą. I choć świadczymy też usługi doraźne i realizujemy pojedyncze kampanie, większość naszych współprac jest długofalowa.

Butikowa? Co to właściwie znaczy?

Kameralna

4

Jesteśmy małą firmą i w tym tkwi nasza siła. Mamy zawężoną liczbę klientów, tak aby prowadzić ich projekty i kampaniena najwyższym poziomie. Dla nas zawsze będziesz ważny, duży i traktować będziemy cię priorytetowo.

Indywidualne podejście

5

Przygotowujemy strategie, dostosowując je do konkretnych celów, potrzeb i budżetu firm. Utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami, wspólnie wypracowując optymalny plan działań.

Wysoki standard

2

W Salonie stawiamy na znajomość branży, produktów i usług naszych klientów, dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Uwzględniamy detale, specyfikę rynku, sezonowość tak, aby zapewnić wysoką jakość i dokładność.

Dostęp do specjalistów

1

Każdy klient ma przypisanego project managera, ale także posiada dostęp do innych specjalistów Salonu. Przyspiesza to procesy decyzyjne, usprawnia komunikację i buduje wzajemne zaufanie.

Propagujemy pozytywny marketing, odpowiedzialnie wykorzystując narzędzia marketingowe.

We promote positive marketing responsibly using marketing tools.

mniej outdoorowych reklam   •   mniej wydruków i gadżetów   •   stop marketingowi szemranemu   •   ograniczanie śladu węglowego   •  diversity and inclusion

Jaka jest nasza historia?

Firmę założyły w lutym 2018 r. Agata Kostecka-Prorok i Kamila Dziwirek, które wcześniej razem pracowały w dziale marketingu jednego z czołowych producentów systemów ERP w Polsce.

Tam prowadziły działania w oparciu o sieć partnerską 250 firm IT oraz stworzyły jeden z większych polskich portali dla księgowych. Obie zdobyły doświadczenie zarówno po stronie klienta, jak i w agencjach marketingowych. To pozwala im spojrzeć na wyzwania stojące przed managerami z obu perspektyw i przygotowywać strategie marketingowe przynoszące realne korzyści. Wieloletnia praca ukierunkowana na pozyskanie leadów sprzedażowych przyczyniła się do zdobycia unikalnej wiedzy, którą teraz dzielą się z innymi firmami.

onas

Nasze przewagi

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych projektów

We have long-term experience in complex marketing projects

Specjalizujemy się w działaniach wspierających sprzedaż, w tym w content marketingu, PR, marketingu internetowym, kampaniach reklamowych, mediach społecznościowych, generowaniu leadów, roadshows i eventach.

Działamy na rynku polskim
oraz rynkach międzynarodowych

Nasz zespół działa jako dział marketingu zlokalizowany w Polsce. Przygotowujemy i wdrażamy całoroczne strategie, jak i prowadzimy działania indywidualne.

Dobrze komunikujemy się
w zespołach wirtualnych

Potrafimy nawiązywać relacje i budować zaufanie z pracownikami z całego świata oraz skutecznie komunikować się z centralą. Skupiamy się na osiąganiu wyników.

Skontaktuj się z założycielkami

1

Agata Kostecka-Prorok

creative director, owner

Tworzy strategie, wyznaczając przyszłość firm i produktów przy użyciu komunikacji. Zajmuje się także budowaniem innowacyjnych społeczności.

Bez nazwy (400×400 px)

Kamila Dziwirek

development director, owner

Specjalizuje się w projektach webowych i organizacji procesów w firmach. Z zamysłem używa brandingu,  oraz reklamowania do promowania marek i miejsc.

® Copyright 2024 by Salon Marketingowy.