Podejmując decyzję o rozpoczęciu współpracy z agencją marketingową musisz wybrać firmę, której powierzysz prowadzenie tych działań. Wiemy, że sprawa nie jest prosta, bo konkurencja na rynku jest ogromna. Możesz zdecydować się na dużą, znaną firmę z mocną pozycją na rynku, bądź też jeżeli szukasz bardziej indywidualnego podejścia, małą agencję butikową jak nasza.

Oba podejścia mają niewątpliwie swoje zalety. A co właściwie oznacza współpraca z agencją butikową? Wyjaśniamy!

Butikowa agencja marketingowa

1. Kameralna

Jesteśmy małą firmą i w tym tkwi nasza siła. Mamy zawężoną liczbę klientów, tak aby prowadzić ich projekty i kampanie na najwyższym poziomie. Dla nas zawsze będziesz ważny, duży i traktować będziemy cię priorytetowo. Niezależnie od tego czy jesteś międzynarodową korporacją czy też początkującym startup’em.

2. Indywidualne podejście

Przygotowujemy strategie, dostosowując je do konkretnych celów, potrzeb i budżetu firm. Utrzymujemy bliski kontakt z naszymi klientami, wspólnie wypracowując optymalny plan działań

3. Wysoki standard

W Salonie stawiamy na znajomość branży, produktów i usług naszych klientów, dzięki temu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Uwzględniamy detale, specyfikę rynku, sezonowość tak, aby zapewnić wysoką jakość i dokładność.

4. Dostęp do specjalistów

Każdy klient ma przypisanego project managera, ale także posiada dostęp do innych specjalistów Salonu. Przyspiesza to procesy decyzyjne, usprawnia komunikację i buduje wzajemne zaufanie.

5. Prowadzenie projektów

Wychodzimy poza ramy standardowej agencji marketingowej. Często całościowo prowadzimy projekty dla naszych klientów. Masz pomysł na biznes, ale brak Ci czasu na jego realizację? Zgłoś się do nas.

6. Rekomendacje

Skupiamy się na promocji naszych klientów, którzy są naszą najlepszą reklamą. 95% firm z którymi współpracujemy przyszło do nas z rekomendacji. I choć świadczymy też usługi doraźne i realizujemy pojedyncze kampanie, większość współprac jest długofalowa. 💜 Dziękujemy!


Szukasz agencji marketingowej i nasze butikowe podejście jest Ci bliskie. Spotkajmy się, porozmawiajmy i poznajmy się!